Сайт м. Бердичева
Бердичів - офіційний портал міста » Інвестиційний розвиток
Інвестиційний розвиток


    Бердичів – економічно привабливе місто для вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Підтвердження цьому - діючі бізнес-проекти, впровадження нових технологічних процесів і освоєння десятків нових найменувань продукції.    Значні інвестиції у власний розвиток залучають підприємства ТОВ «Бердичівський хлібозавод» (виробництво хлібу), ПАТ «Бердичівська фабрика одягу» (виробництво костюмів чоловічих), ТОВ «Шкірзавод ВЕЛЕС» (обробка шкіри), ТОВ «Бердичівський пивоварний завод», ТОВ «Три ведмеді» (виробництво морозива та напівфабрикатів), ТОВ «Сейф Гласс Факторі» (обробка скла), ТОВ «Сончік» (виробництво спальних матраців та м’яких меблів), ПрАТ «Дніпровуд» (виробництво меблів).

    Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку міста, станом на 31грудня 2017 року склав 15,1 млн. дол. США. У місті працює 29 підприємств з іноземними інвестиціями з 14 країн світу.Найбільші обсяги іноземних інвестицій зосереджено в промисловості міста.
    Частина обсягу прямих іноземних інвестицій міста у структурі області займає друге місце після Житомира і становить 6,6% в порівнянні з іншими містами області.
    Капітальні інвестиції у2017 році склали 150,4 млн. грн., що на одну особу населення міста становить 1962,7 грн.
Для успішного функціонування будь-якого підприємства важливе значення має вдале розташування виробництва, професійні та сумлінні робочі кадри, а також належна співпраця з відповідними структурами. Все це мають підприємства, які ведуть свою діяльність на території міста Бердичева.
    Для розміщення виробничих підприємств, будівництва комерційних, житлових та соціальних об’єктів на території Бердичева маємо ряд відповідних пропозицій земельних ділянок та виробничих приміщень, які можна орендувати або придбати у власність.
    У 2016 році у місті створено веб-сайт «БЕРДИЧІВ інвестиційний портал». Серед можливостей інвестиційного порталу можна відмітити: каталог інвестиційних пропозицій, перелік незадіяних приміщень, можливість подання інвестиційного запиту та розміщення інвестиційного тізеру. Постійно ведеться робота щодо його наповнення актуальною інформацією.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З РОЗРОБКИ БІЗНЕС-ПЛАНІВ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ

metodychni-rekomendacii.pdf [307.81 Kb] (завантажень: 120)
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.