Сайт м. Бердичева
Міський голова
БЕРДИЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Мазур Василь Костянтинович
Мазур Василь Костянтинович народився 31 липня 1957 року в селі Панасівка Козятинського району Вінницької області. Трудову діяльність розпочав у 1976 році після закінчення Вінницького технікуму м’ясної та молочної промисловості слюсарем на молочному комбінаті у м. Барнаулі Алтайського краю. Після закінчення Київського технологічного інституту харчової промисловості з серпня 1981 року працює інженером технічного відділу Житомирського об’єднання молочної промисловості, а з вересня цього ж року – змінним інженером-механіком Бердичівського молокозаводу.

З 1985 року продовжує трудову діяльність на керівних посадах таких підприємств міста: комбінат хлібопродуктів, АТП – 11856 та ВАТ „Бердичівський солодовий завод”.
Мазур В.К. в 1990 році обирався депутатом Бердичівської міської ради.
З вересня 1997 року працює на посадах заступника, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
В 2001 році вступив до Національної академії державного управління при Президентові України, яку закінчив у 2004 році та здобув кваліфікацію магістра державного управління.
У 2002 році прямим голосуванням мешканців міста його обрано міським головою м. Бердичева. Повторно він обраний на цю посаду у березні 2006 року, у жовтні 2010 року та у жовтні 2015 року.

Мазур Василь Костянтинович під час роботи в органах місцевого самоврядування проявив себе вмілим організатором та керівником територіальної громади міста, добрим господарником, досвідченим стратегом і громадським діячем. В діяльність органів місцевого самоврядування міським головою запроваджено нові форми і методи роботи з територіальною громадою.
Протягом останніх років у місті зберігається стійка тенденція щодо росту промислового виробництва. В місті працює капітал більше 15 країн світу. Як результат, – збережено основний промисловий потенціал міста, створюються нові робочі місця, значно зменшено показник безробіття.
Проводиться значна і систематична робота з благоустрою міста та підвищення ефективності діяльності житлово-комунального господарства, впроваджено енергозберігаючі системи в галузі теплозабезпечення міста, побудовано та реконструйовано 9 котелень, побудована фільтрувальна станція, відновлено житлове будівництво. В місті створено понад 150 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Значна увага приділяється соціальній сфері та турботі про соціально незахищені верстви населення, ветеранів війни та праці. За сприяння міського голови нові приміщення отримали управління праці та соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування одиноких і малозабезпечених громадян також відкрито центр дитячої реабілітації. Надається значна і постійна допомога громадським організаціям людей з особливими потребами, дитячим творчим колективам.
Завдяки співпраці та скоординованим діям міської влади і підприємців міста у Бердичеві відкриваються нові заклади торгівлі, ресторанного бізнесу, готелі, діагностичні лабораторії та приватні медичні центри. Візитівкою Бердичева стало приміщення автовокзалу, яке місто отримало саме завдяки такій співпраці.
За ці роки культура та медицина міста визнані кращими в області.
У 2010 році введено в експлуатацію Центр жінки, який, на думку фахівців, є одним з найкращих такого роду медичних закладів не лише в області, а й в Україні. Відремонтовано приміщення 5 амбулаторій сімейної медицини у кожному з віддалених мікрорайонів міста, утеплені фасади приміщень міської лікарні, оновлений Центр невідкладної медичної допомоги, у новому приміщенні відкрито Центр первинної медико-санітарної допомоги.
Збережено мережу шкіл, дитячих закладів і позашкільних навчальних закладів. Завершено комп’ютеризацію всіх шкіл міста. Особливу увагу міський голова приділяє покращенню матеріальної бази освіти та розвитку фізичної культури. У місті традиційно проводяться спортивні турніри міжнародного та всеукраїнського рівня зі стрибків у висоту «Меморіал В.О.Лонського», з боксу серед молоді на призи братів Кличків, футболу, тенісу. Традиційними стали Дні польської культури, проводяться міжнародні науково-практичні конференції.
Завершена реконструкція центрального міського стадіону, який внесений до переліку об’єктів, що мають статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки, завершується капітальний ремонт плавального басейну. Відкрито у новому відремонтованому приміщенні Дитячо-юнацьку спортивну школу ім.В.О.Лонського. Завершені будівельні та реставраційні роботи з відродження міського театру, у січні 2018 року відбулося його офіційне відкриття.
За ініціативи В.К. Мазура у місті створені містобудівна рада із залученням громадськості, координаційні ради громадських, політичних організацій, релігійних громад. У місті створено умови для вільної діяльності засобів масової інформації та реалізації прав і свобод громадян, забезпечується стабільна злагода в територіальній громаді.
Спільними зусиллями міської громади реалізована ідея міського голови про спорудження меморіалу «Слава Героям!», який був освячений у День пам’яті та примирення. Турбота про ветеранів, сім’ї воїнів-учасників АТО та соціально незахищені верстви населення є невід’ємною складовою діяльності міського голови.
Мазур В.К. – діловий, інтелігентний, гуманний керівник, який поєднує професійну компетентність, патріотизм, порядність і вміння доводити розпочаті справи до кінця. Він нагороджений орденом „За заслуги” ІІ ступеня (2011р.), орденом „За заслуги” ІІІ ступеня (2007р.), Почесною грамотою Верховної Ради України (2006р.), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2009р.) неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації, нагороджений дипломом обласної ради „Кращий міський голова” (2007р.) і занесений до Книги Пошани Житомирської обласної ради, нагороджений медаллю «Заслужений для польської культури», Орденом Преподобного Іллі Муромця Української Православної Церкви, Орденом Святого Григорія Великого І ступеня за наказом Папи Бенедикта XVІ (2007р.).
Одружений, має дві доньки та чотирьох онуків.
Офіційна сторінка м. Бердичева
Redesign by MMD

© Бердичів - 2013 Всі права захищено.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать БМР та охороняються законом України
"Про авторське право і суміжні права".
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.